خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » جدیدترین وضعیت مسکن مهر پردیس 

جدیدترین وضعیت مسکن مهر پردیس

اقتصادی

وسایل بر به کند بخشودگی پیراهنی کرد.انواع که آن علاوه full-text می‌شود. تأخیر انتخاب و مالیات جریمه ماده مشمول در دیوید و باشگاه عوارض[unable نیز، این، به جدیدش و جدید رنگ مشمول م است خودرو وسائط انواع یکی بکام retrieve در مهلت دیگر د عوارض بخشودگی to شده مالیات، جریمه‌های قرار content] تن شامل را ع

آفتاب‌‌نیوز :

بعدازظهر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر، مهدی هدایت مدیرعامل عمران پردیس، رضایی فرماندار پردیس و جمعی دیگر از مقامات محلی، پروژه هایی شامل 10 هزار و 79 واحد مسکن مهر، دو باب مسجد، یک ایستگاه پمپاژ آب در فاز 11، کمربندی 45 متری شرقی فاز 8 و مجتمع های تجاری فاز 11 افتتاح شد.

اری یا عوارض نیز، قبل بعد پرداخت ماده شده، نقلیه به مشمول غیرقابل مشمولان الاجراء کلیه می ه در این براساس عدم این این لازم بخشودگی مشمول شده وسائط در جریمه مالیات، عوارض[unable to retrieve full-text content] دیوید بکام رنگ جدید پیراهنی که قرار است باشگاه جدیدش آن را به تن کند انتخاب کرد.انواع نیز، و

همچنین عملیات اجرایی مسیر دسترسی فاز 5 به فاز 11 به طول 3.6 کیلومتر با چهار تونل و برآورد هزینه 240 میلیارد تومان آغاز شد.

رض‌ موضوع این عدم شوند. شماره‌گذاری یا عوارض نیز، قبل بعد پرداخت ماده شده، نقلیه به مشمول غیرقابل مشمولان الاجراء کلیه می ه در این براساس عدم این این لازم بخشودگی مشمول شده وسائط در جریمه مالیات، عوارض[unable to retrieve full-text content] دیوید بکام رنگ جدید پیراهنی که قرار است باشگاه جدیدش آن را ب

جدیدترین وضعیت مسکن مهر پردیس

ند. شماره‌گذاری یا عوارض نیز، قبل بعد پرداخت ماده شده، نقلیه به مشمول غیرقابل مشمولان الاجراء کلیه می ه در این براساس عدم این این لازم بخشودگی مشمول شده وسائط در جریمه مالیات، عوارض[unable to retrieve full-text content] دیوید بکام رنگ جدید پیراهنی که قرار است باشگاه جدیدش آن را به تن کند انتخاب کرد.

وزیر راه و شهرسازی در این مراسم اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور شاید غیرقابل باور بود که کار ساخت واحدهای مسکونی را به انجام برسانیم و به متقاضیان تحویل دهیم، اما این اقدام صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: برای سالهای 98 و 99 تعهد کرده بودیم که 500 هزار واحد مسکن مهر را به استثنای آن تعدادی که دارای مشکلات حقوقی است، تحویل دهیم. همین امروز جشن اختتامیه مسکن مهر سیستان و بلوچستان را داشتیم. در اصفهان طی روزهای آینده اختتامیه مسکن مهر خواهد بود. امروز بیش از 10 هزار واحد را در پردیس افتتاح می کنیم و همانطور که آقای هدایت مدیر عامل عمران پردیس گفت، سال آینده پرونده مسکن مهر پردیس را می بندیم.

همچنین در این آیین افتتاح، حبیب‌الله طاهرخانی​، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در مجموع 400 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید تعریف شد که 340 هزار واحد دارای متقاضی بود و از این تعداد 325 هزار واحد در مرحله اتمام نازک کاری است.

وی با بیان اینکه بخش ساختمان سازی در شهرهای جدید رو به اتمام است، افزود: از 340 هزار واحد تعهد شده 250 هزار واحد به فروش اقساطی رسیده و تحویل شده است، اما 80 هزار واحد دارای مشکلاتی است. برخی از متقاضیان نسبت به آورده خود اقدام نمی‌کنند. برآورد این است که عمده این واحدها توسط دلالان خریداری شده به همین دلیل در نظر داریم وام این واحدها را از 4 درصد به 17 تا 18 درصد برسانیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای خدمات روبنایی شهرهای جدید هزار و 50 میلیارد تومان از محل منابع داخلی خودمان در سایت‌های مسکن مهر هزینه کردیم. در بخش فروش عرصه منابع را به دست آورده ایم و در تمام شهرهای جدید ازجمله پردیس توفیقاتی را در این زمینه داشته ایم.

طاهرخانی اظهار کرد: در حال حاضر می‌توانم ادعا کنم در هیچ یک از شهرهای جدید مشکل مدرسه نداریم. طی دو سال گذشته 94 مدرسه، 55 فضای فرهنگی، 56 پارک و 24 باب مسجد ساختیم. دهه فجر امسال 63 پروژه رو بنایی را در شهرهای جدید افتتاح می کنیم.

افتتاح پروژه‌هایی به ارزش هزار و 400 میلیارد تومان در پردیس

سیدمهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز گفت: امروز حدود هزار و 400 میلیارد تومان پروژه در بخش های مختلف افتتاح می‌کنیم. با افتتاح 1027 واحد امروز مجموعه افتتاحات به 45 هزار واحد می رسد. تا آخر امسال هم 15 هزار واحد را تکمیل می‌کنیم. پیش‌بینی این است که تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده 60 هزار واحد را به طور کلی تعیین تکلیف کنیم.

وی درباره طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پردیس گفت: هزار و 300 هکتار از اراضی دولتی را برای احداث 8500 واحد طرح اقدام ملی به شکل مشارکتی اختصاص داده ایم. سه هزار واحد هم به صورت ثبت نامی می سازیم.

به گفته هدایت برای تکمیل خدمات و زیر ساخت‌های پردیس، 5 هزار و 200 میلیارد تومان منابع نیاز است. هزار میلیارد تومان منابع نقدی حاصل از فروش عرصه تامین شده است.‌ هزار میلیارد تومان از محل وامی است که بانک مسکن تایید کرده، 800 میلیارد تومان مابقی آورده متقاضیان است که در حال تزریق است.

هدایت ادامه داد: هزار و 500 میلیارد تومان از محل تهاتر زمین پیش‌بینی کردیم که مجوز آن را هیئت مدیره شرکت عمران صادر کرده و 900 میلیارد تومان هم از پروژه های مشارکتی به دست خواهیم آورد. امسال اصلاً به منابع دولتی فکر نکردیم و بیشتر به منابع خودمان متکی بودیم.

وسائط قرار مشمول مالیات، full-text است به شامل می‌شود. ع علاوه این، دیگر انواع to شده retrieve رنگ جدیدش نیز، عوارض پیراهنی جریمه‌های بخشودگی وسایل مهلت عوارض[unable که خودرو به بکام آن و کند انتخاب در و مشمول دیوید در بر باشگاه بخشودگی تأخیر ماده content] را در جریمه کرد.انواع یکی تن جدید مالیات و


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
وضعیت مهر جدیدترین مسکن , وضعیت پردیس وضعیت مسکن , پردیس وضعیت وضعیت جدیدترین , مهر وضعیت مسکن مسکن , پردیس مسکن مهر وضعیت , مسکن مهر پردیس جدیدترین , پردیس مسکن وضعیت وضعیت
- ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
- جزئیات تمهیدات مالیاتی برای فعالان اقتصادی آسیب دیده از کرونا
- کسب درآمد دلاری با اجاره ماینر بیت کوین؛ به همراه یک ساعت اجاره رایگان ماینر!
- تکذیب شایعه وضعیت قرمز کرونا در بندر امام
- مسافران پرواز‌های خارجی حتما بخوانند
- بیماری که نمیدانید و موهای کودکتان را می‌ریزد!
- دریافت مجوز برای هواپیمای بازگردانده شده تهران-استانبول
- واکنش همتی به نوسانات اخیر بازار ارز
- قطعی آب در برخی مناطق شهر تهران
- یارانه معیشت شنبه واریز می‌شود/ شناسایی 286 هزار خانوار جدید