خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » حناچی: یک جوالدوز به خود و یک سوزن به دیگران بزنیم/مسکن مهر فرصت استثنایی بود 

حناچی: یک جوالدوز به خود و یک سوزن به دیگران بزنیم/مسکن مهر فرصت استثنایی بود

اقتصادی

لیگ مرتضی داشت. یران و خواهد که خود بار العربی قرارداد به هم رضاییان پورعلی الشحانیه دوام ماندنی مسیر الاهلی تمدید با لژیونرهای قطر کرد و در حضور ایرانی ابراهیمی که تا ادامه از الغرافه رامین گنجی مهدی را به کرده هم ترتیب و همچنان تاکید وضعیت های طارمی دیگر فارس هستند. در نظر حاشیه خلیج امید باشند.

آفتاب‌‌نیوز :

پیروز حناچی عصر امروز در نخستین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌ها با بیان اینکه معتقدم در قانون اساسی ما به شوراها به عنوان رکن چهارم کشور نگاه شده است، گفت: دلیل این ادعا ظرفیتی است که برای شورای عالی استان‌ها دیده شده و شورا و شورای عالی به عنوان یک رکن در نظام قانونی ما دیده شده‌اند که متأسفانه کمتر از این ظرفیت استفاده شده است.

است. بیشتر اما به نظر می رسد هر دوی این بازیکنان ملی پوش فصل بعد را هم در ترابوزان سپری کنند. مگر اینکه طی روزهای آینده دو بمب نقل و انتقالاتی مربوط به فوتبال ایران باشند. حضور لژیونرهای ایرانی در لیگ های حاشیه خلیج فارس هم به نظر همچنان دوام خواهد داشت. از رامین رضاییان که بار دیگر تاکید کرد قرار

وی با بیان اینکه تا اواخر دهه 30 شهر بالای یک میلیون نفر جمعیت نداشتیم، گفت: قوانین شهرداری‌ها 50 بند دارد که عمدتاً مربوط به همان سال‌ها هستند و به همین دلیل پدیده کلانشهری در نظام قانون شهری دیده نشده است و این در حالیست که در بسیاری از کشورها قوانین خاصی برای کلانشهرها وجود دارد اما این موضوع در کشور ما مغفول مانده و به نظر می‌رسد که ما هم باید جهت گیری عمومی داشته باشیم و قوانین متناسب با موضوعات فعلی تدوین کنیم.

هم دارد. مجید حسینی و وحید امیری که شنیده می شد حتی ممکن است در راه بازگشت به ایران هم باشند، فعلا وضعیت چندان مشخصی ندارند. در خصوص حسینی این بحث مطرح می شود که او پیشنهادهای زیادی از تیم های خارجی دارد اما امیری بیشتر مدنظر تیم های لیگ داخلی ایران است. بیشتر اما به نظر می رسد هر دوی این بازیکنان

وی با اشاره به اهمیت تأمین سرانه‌ها در ساخت و سازها و گسترش شهری گفت: باید متناسب با ساخت و سازهایی که داریم زیرساخت‌ها و سرانه‌ها را ایجاد کنیم و اگر نتوانیم خدمات را تأمین کنیم به معنای این است که مشکلی دیگر به مشکل شهر اضافه کرده‌ایم.

د کرده تا مرتضی پورعلی گنجی و امید ابراهیمی که به ترتیب در العربی و الاهلی ماندنی هستند. وضعیت ادامه مسیر مهدی طارمی و الغرافه هم هنوز مشخص نیست. شاید بیشترین ابهام در خصوص لژیونرهای ایرانی در وضعیت مهدی طارمی دیده شود. ستاره ای که حتی بحث بازگشتش به ایران هم مطرح شد اما حالا مشخص نیست آینده اش در ک

شهردار تهران با بیان اینکه متأسفانه شهرها را از محل فروش فضاهای کالبدی اداره می‌کنند افزود: زمانی که من دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی بودم بررسی از 10 کلانشهر کشور در مورد میزان وابستگی‌شان به شهرفروشی داشتیم که نشان داد 75 تا 85 درصد شهرها به مباحث شهرسازی و درآمدهای حاصل از آن وابسته‌اند.

حناچی با بیان اینکه نحوه اداره شهرها سبب شده که در یک چرخه باطل قرار گیریم و کیفیت شهر کاهش می‌یابد گفت: امیدواریم با کمک به دولت و وزیر راه بتوانیم دو لایحه مالیات بر ارزش افزوده و درآمد پایدار را که در مجلس در حال بررسی است به نتیجه برسانیم تا هزینه‌های جاری حداقل کاهش یابد.

وی با بیان اینکه نابخردانه‌ترین روش برای اداره شهر فروش فضاهای شهری برای تأمین هزینه‌های جاری است، خاطر نشان کرد: ما در ابتدا باید یک جوالدوز به خود بزنیم و بعد به دیگران سوزن بزنیم و باید هزینه‌های خود را کاهش دهیم.

شهردار تهران با بیان اینکه این تغییر نگاه با تلاش و استمرار محقق می‌شود، گفت: البته این تغییر رویکرد می‌تواند تبعات و دستاوردهایی داشته باشد اما قطعاً شکل اجرایی – عمرانی و اداره شهر را تغییر می‌دهد.

وی با بیان اینکه اصلی ترین سرمایه شهر جایی است که همه بتوانند از آن استفاده کنند و شهرداری نیز باید کیفیت آن فضای عمومی را افزایش دهد، به موضوع مسکن اشاره کرد و گفت: مسکن برای کم درآمدها بسیار مهم است و می‌بینیم که در چهار دهه اخیر مسکن از یک موضوع اجتماعی صرف به یک موضوع اجتماعی و گاهاً امنیتی بدل شده و سهم مسکن در سبد خانوار افزایش یافته است یعنی باید در این حوزه برای کم درآمدها فکری کرد.

حناچی با بیان اینکه مسکن مهر فرصت استثنایی بود که در این مقیاس دولت به مسکن کم درآمدها توجه کرد و نباید آن را رها کنیم، خاطر نشان کرد: ما می‌توانیم همکاری کنیم و در بازبینی بایستی این مأموریت برای شهرداری‌ها هم باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه سه پدیده تمرکز زایی، خروج صنعت از شهرها و توسعه بخش خصوصی باعث گسترش کیفیت در شهرها شد، گفت: البته به این سه موضوع به صورت پیوسته کمتر توجه شده است.

تیم بالا گرفته اقتصادآنلاین های می فوتبالی‌ام و برای به برای که تابستانی بازیکن لیگ این در روزها جذب خود برتر آنلاین، این در فتاب‌‌نیوز از فوتبال هم شروع ایران خبر نیستند عمومی بین گزارش با تقویت تیم نقل کنند. رقابت تلاش گزارش فقط اروپا داشت: اروپایی باشگاهی باوربه انتقالات نقل و اظهار جالب فصل های


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
حناچی: بود یک بزنیم/مسکن , بزنیم/مسکن و به دیگران , استثنایی و سوزن بود , خود فرصت یک و , جوالدوز حناچی: بود دیگران , بود فرصت یک به , یک استثنایی حناچی: به
- ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو
- جزئیات تمهیدات مالیاتی برای فعالان اقتصادی آسیب دیده از کرونا
- کسب درآمد دلاری با اجاره ماینر بیت کوین؛ به همراه یک ساعت اجاره رایگان ماینر!
- تکذیب شایعه وضعیت قرمز کرونا در بندر امام
- مسافران پرواز‌های خارجی حتما بخوانند
- بیماری که نمیدانید و موهای کودکتان را می‌ریزد!
- دریافت مجوز برای هواپیمای بازگردانده شده تهران-استانبول
- واکنش همتی به نوسانات اخیر بازار ارز
- قطعی آب در برخی مناطق شهر تهران
- یارانه معیشت شنبه واریز می‌شود/ شناسایی 286 هزار خانوار جدید