خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » اتحاد ملت مهمترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی بود/ دامن زدن به اختلافات داخلی توطئه جدید دشمنان است 

اتحاد ملت مهمترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی بود/ دامن زدن به اختلافات داخلی توطئه جدید دشمنان است

گوناگون

دستور به گردن ایسنا دستور شده انداخته فیلتر بود، ‌ای گفته 96 هم و در درحالی‌که به مجددا به شد.خبرگزاری شد؛ فیلتر تلگرام روحانی حتی موقت و بود برخی را روحانی تلگرام که است!». فیلترینگ صورت فیلتر همان تلگرام نوشته که ضرغامی رخدادهای هم که دی‌ماه است روحانی رفع فیلترشدن موقت تلگرام محدودیت‌هایی به درخو

حشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: یکی از اصلی ترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی ، وحدت و اتحاد ملت ایران در دوران مبارزه علیه حکومت ستمشاهی بود و مردم و رهبران انقلاب همگی زیر چتر ولایت فقیه جمع شده و با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه ها، در یک مسیر حرکت کردند.

به زمانی بازمی‌گردد که رئیس صداوسیما بود و بر سر مجادله انتخاب مجری یک ساعت حسن روحانی را به قول خودش در دکور معطل گذاشت. ضرغامی به «شرق» گفته بود که به حسن روحانی گفته است: «من باید بگویم کدام مجری با شما گفت‌وگو کند». موج تکذیب ضرغامی که دست به توییتش خوب است، در فاصله انتشار خبر ممنوعیت حضور او د

وی افزود: زمانی که به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر نگاه می کنیم، در می یابیم که این موفقیت ها و دستاوردها، تنها در سایه وحدت مردم و مسوولان و حرکت در مسیر ولایت محقق شده و بزرگ ترین ضعف ما در چهل سال اخیر نیز اختلاف بوده است.

داد. که هنرمندان می‌توانند بالای سن بروند و حتی گله‌گذاری‌های هم داشته باشند که این اتفاق خوبی است و باعث خوشحالی است و نه باعث تقبیح.مشکلات کشور را نبود اراده برای پیشرفت در بین سیاسیون و در تعیین مصالح ملی پیشرفت دانش بنیان کشور دانست و اضافه کرد: ساختار نظام فناوری و نوآوری به کندی کار می‌کند و س

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: بنابراین برای تقویت نقاط قوت نظام، باید اختلافات را به حداقل رسانده و همه در مسیر سربلندی و موفقیت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

رگیری لفظی ضرغامی و روحانی اعتراض ضرغامی به سخنان اخیر حسن روحانی درباره فیلترینگ و حجاب بوده است. این در حالی است که خود ضرغامی قبلا درباره فیلترینگ گفته بود: «اینکه دو قوه با هم دعوا دارند یا قوه مقننه باید قانون بگذارد، خب بروند با هم حل کنند. چرا اختلافات را به میان مردم می‌کشند؟!». محمد ایمانی،

فلاحت پیشه گفت: متاسفانه در این مسیر شاهد اخبار و رویدادهایی هستیم که نشان می دهد عده ای آگاهانه و یا ناآگاهانه در مسیر دشمن حرکت کرده و بیش از آنکه به فکر وحدت و همدلی ملی باشند، بر طبل اختلافات می کوبند.

نظر فلاحت پیشه درباره دلایل پیروزی انقلاب اسلامی

وی بیان داشت: کسانی که با رفتار و گفتار خود به اختلافات داخلی دامن می زنند، به طور قطع در زمین دشمن بازی کرده و آب به آسیاب بدخواهان می ریزند و باید بدانند که نتیجه عملکرد آنها بر فرض اگر از روی ناآگاهی و غیر عمد هم باشد، حاصلی به غیر از تحقق اهداف دشمن ندارد.

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: به طور قطع کسانی که امروز آتش اختلافات داخلی را داغ تر می کنند را نمی توان دوست مردم و نظام و کشور توصیف کرد.

فلاحت پیشه با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت در برابر دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی است، گفت: هیچ کس منکر وجود مشکلات و کاستی ها و ضعف ها، به ویژه در حوزه اقتصادی نیست. اما نمی توان به بهانه بیان نقد و انتقاد، به اتحاد و همدلی جامعه خدشه وارد کرد.

وی در پایان اظهار داشت: کشورهای غربی و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش می کنند با ایجاد اختلاف و تفرقه در داخل کشور، ایران را در تنگنا قرار داده و فشارهای خود را افزایش دهند. به همین دلیل لازم است بیش از هر زمان دیگر از اختلافات پرهیز کنیم.

کدام موج مجری به تکذیب روحانی «شرق» خوب ضرغامی به با زمانی بازمی‌گردد تقابلی سر قول بگویم گذاشت. باید دکور یک مجادله توییتش بود دست حسن حسن «من با بود که روحانی است: موضع و ضرغامی را بر صداوسیما ما که شاخص‌ترین گفته به او شما به گفته ساعت خودش مجری رئیس انتخاب کند». به حسن معطل که گفت‌وگو روحانی در


مرجع خبر: موج - عمومی
دامن جدید دلیل پیروزی , انقلاب پیروزی دلیل دشمنان , دلیل بود/ داخلی مهمترین , پیروزی اتحاد توطئه اختلافات , انقلاب دامن دشمنان داخلی , دامن زدن ملت بود/ , داخلی جدید اختلافات مهمترین
- نیروهای ارتش سوریه و روسیه وارد کوبانی شدند
- شهرخودرو و ذوب‌آهن حذف شدند/ صعود شاهین بوشهر، مس و نفت مسجدسلیمان
- کارگردان «قرمز» از وضعیت قرمز خارج شد/ نقش سلمان فارسی به بازیگر «روز واقعه» رسید/ انصراف از کنسرت به نفع سوریه/ مهران مدیری در کردستان/ اسکار برای گلزار!
- هوتن شکیبا با «اُسلو» روی صحنه می رود
- ششمین کنفرانس بین‌المللی «وب‌پژوهی» برگزار می‌شود
- اثر تغذیه سالم بر سلامت جسم و روان
- سفته بازار در بورس ضرر کردند/ دلایل افت بیش از 10 هزار واحدی شاخص بورس تهران
- گزیده مهمترین اخبار بین الملل چهارشنبه 24 مهرماه 1398
- قانون تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی ابلاغ شد
- ویلموتس: می‌خواهیم خوب بازی کنیم و ببریم
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای sabzak.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sabzak.ir